800 201 101

Výkup nemovitosti

Z tíživé situace vám pomůže výkup nemovitosti

Život přináší nejrůznější situace a problémy se nevyhýbají nikomu. Ty finanční patří bohužel mezi nejčastější a také nejzávažnější. Ve chvíli, kdy situace zajde tak daleko, že reálně hrozí případně exekuční dražba nemovitosti, je každá rada drahá. Ani v takové situace však není na místě se vzdávat, řešení totiž existuje. Když se na nás obrátíte, umožníme vám prostřednictvím rychlé koupě vaší nemovitosti získat hotovost na splacení vašich závazků.

Proč rychlý prodej nemovitosti?

Vaši nemovitost jsme schopni vykoupit velmi rychle a hotovost vám poskytnout již do 24 hodin poté, co spolu vyřešíme všechny právní náležitosti.

Nemovitosti hrozí exekuční dražba

Pokud vaší nemovitosti hrozí exekuční dražba, anebo jste takovou nemovitost zdědili, je ve vašem zájmu udělat vše proto, aby k ní nedošlo. Kromě toho, že by pro vás znamenala povinnost se vystěhovat, by pro vás byla takováto forma prodeje velmi pravděpodobně nevýhodná.

V exekučních dražbách se nemovitosti většinou prodávají za částky, které se ani zdaleka neblíží jejich tržní hodnotě. My jme však připraveni zaplatit vám za ni až 70 % její hodnoty, podstatně více, než by vám přinesla dražba. Nemovitost vykoupíme maximálně rychle tak, že hotovost budete moci pohodlně využít ke splacení závazků bez nepříjemného exekučního řízení. Tím však výhody zdaleka nekončí, především se totiž z nemovitosti nemusíte nikam stěhovat.

pujcka
pujcka

Individuální přístup a profesionalita

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, neřešíme registry, ale snažíme se pro něj nalézt to nejvýhodnější řešení. Jsme profesionálové a s výkupy a pronájmy bytů, domů, pozemků a dalších nemovitostí máme dlouholeté zkušenosti. Nezáleží na tom, zda je nemovitost v osobním či družstevním vlastnictví či zda se jedná o komerční nemovitost. Poradíme si i s právnicky komplikovanými případy.

Potřebujete-li co nejrychleji a nejefektivněji vyřešit svůj dluh, neváhejte se na nás obrátit. Společně nalezneme to nejlepší možné řešení tak, aby co nejméně zasáhlo do života vás a vaší rodiny.

 

Pomáháme v tíživé situaci

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a hledáme nejlepší řešení aktuální situace. Jednáme s věřiteli namísto klienta a pomůžeme i s právním servisem.

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, pozemky i komerční nemovitosti. Peníze Vám vyplatíme do 24 hodin od prověření právního stavu a osobni kontroly nemovitosti.

V případě potřeby Vám vyplatíme zálohu až do výše 15 milionů korun.

Pomůžeme i vám, přesvědčte se.

Parametry:

  • peníze Vám vyplatíme do 24 hodin
  • záloha až do výše 15 milionů korun
  • Vysoká výkupní cena. Získáte až 70 % hodnoty nemovitosti
  • Vyřešení vašich dluhů výkupem nemovitosti

Nezávazně si zažádejte o výkup nemovitosti online

Podat žádost