800 201 101

Podnikatelský úvěr

pujcka

Podnikatelský úvěr pro každého

Dostatek finančních prostředků je pro úspěch v podnikání klíčový. Ať už chcete váš nápad úspěšně převést do reality, potřebujete peníze na investice do vašeho stávajícího podnikání, či vám momentálně chybějí provozní finance, podnikatelský úvěr může být výhodným řešením vaší situace.

Podnikatelské úvěry mají často pověst nedosažitelného luxusu, to je způsobeno zejména nejrůznějšími bankami, které kladou na žadatele o úvěr velmi vysoké nároky, kterými projde málokterý žadatel.

Jak to funguje u nás?

Naše společnost se rozhodla pro jiný přístup, než ke kterému se uchýlily banky. Jsme ochotni dát šanci i takovým žadatelům, kteří by u banky neměli žádnou šanci. Pojďme se podívat blíže na podmínky podnikatelského úvěru, který jsme si pro vás připravili.

 • Po celou dobu splatnosti na vás čeká fixní úroková míra, nemusíte se tedy bát náhlého zvýšení splátek.
 • Úroková sazba našeho podnikatelského úvěru začíná už na 5.9 % p. a.
 • Jako jedna z mála společností na trhu vám zajistíme dobu splatnosti až 30 let.
 • Jako záruka našeho podnikatelského úvěru slouží v některých případech nemovitost. Nemusí patřit přímo vám, pouze musí být majitel ochoten se za vás zaručit.
pujcka

Kdo může žádat o náš podnikatelský úvěr?

Pojďme se podívat blíže na to, kdo u nás může zažádat o podnikatelský úvěr. Důležité je zmínit, že pokud vás již dříve některá banka či společnost odmítla, neznamená to, že nemá smysl o úvěr požádat u nás.

 • Podnikáte jako OSVČ, či vlastníte firmu
 • Pokud máte záznam v registru, nevěště hlavu, neznamená to automaticky, že náš úvěr nedostanete.
 • Není třeba dokládat váš příjem. Pokud optimalizujete vaše daňové přiznání, a díky tomu máte nízký nominální příjem, nemáte u nás zavřené dveře.

 

V jakých situacích se náš podnikatelský úvěr obzvláště hodí? Níže naleznete několik příkladů situací, na které se zaměřujeme.

Chcete začít podnikat

Pokud se do podnikání teprve chystáte, je zde velká šance, že budete potřebovat dodatečné peníze do začátku. Pokud banka nevyhodnotí váš podnikatelský záměr jako vhodný, pravděpodobně peníze nedostanete.

Náš úvěr je nastaven tak, aby i začínající podnikatel mohl získat úvěr, díky kterému vybuduje své podnikání.

Podnikatel bez historie

Pokud jste teprve nedávno začali podnikat, pravděpodobně budete mít velmi těžkou cestu k financím. To ovšem neznamená, že je nepotřebujete, právě naopak. V počátečních fázích podnikání jsou finance klíčové.

Právě proto jsme podmínky našeho úvěru nastavili tak, abyste na ně snadno dosáhli, a získali tak peníze, který potřebujete.

Provozní finance

Pokud se vaše podnikání dostalo do krátkodobých potíží, a potřebujete provozní finance, je čas opravdu klíčovou komoditou. Žádost o úvěr v bance může být velmi zdlouhavou záležitostí bez jasného konce.

U nás úvěr získáte bez zbytečného čekání a papírování, abyste mohli udržet vaše podnikání v provozu.

Investiční záměr

Pokud plánujete vaše současné podnikání rozšířit, a potřebujete tedy peníze pro investiční účely, máme pro vás dobrou zprávu. Náš úvěr je navržen tak, aby na něj dosáhl téměř každý podnikatel, který má v plánu expandovat, a to za velmi výhodných podmínek.

Pokud se bude jednat o velkou investici, můžeme pro vás zajistit i speciální podmínky, odpovídající vašim potřebám.

Konsolidace předchozích úvěrů

Pokud již máte podnikatelský půjčeno u jiné společnosti, je zde velká šance, že pro vás máme úvěr s lepšími podmínkami. Dokážeme pro vás zajistit nižší úrokovou sazbu, případně můžeme vyjednat individuální splátkový kalendář, abyste splátky bez problémů zvládali.

Zejména pokud je předchozí úvěr problémový, a máte potíže ho splácet, není důvod proč si od něj neulehčit.

Parametry:

 • Úroková sazba začíná už na 5.9 % p. a.
 • fixní úroková sazba
 • žádné skryté poplatky
 • až do výše 60% z hodnoty nemovitosti
 • výše úvěru od 100.000,- až do 10.000.000,- Kč
 • doba splatnosti 3 měsíce až 30 let
 • možnost předčasného splacení kdykoliv

Nezávazně si zažádejte o podnikatelský úvěr

Podat žádost