800 201 101

Operativní bydlení

Jak funguje operativní bydlení?

Operativní bydlení, případně také operativní leasing nemovitosti je výborným způsobem, jak přijít k financím, které potřebujete a je to někdy Vaše jediná a možná i poslední možnost jak se dostat k financím a vyřešeni vašich starosti před ztratou nemovitosit. Přesto se nejedná o příliš známý proces, a mnoho lidí jej tak nevyužije, přestože by se jim mohl hodit k zachránění situace.

Pojďme se podívat na to, jak konkrétně vše funguje, a v jaké situaci může operativní bydlení pomoci i vám.

pujcka

Jak tedy funguje operativní leasing nemovitosti?

Operativní leasing v zásadě znamená, že odkoupíme vaši nemovitost za předem stanovených podmínek. Získané peníze pak můžete využít jakýmkoliv způsobem, který je pro vás vhodný. Co je ovšem důležité, v nemovitosti nadále bydlíte. Dojde k uzavření nájemní smlouvy, ve které je pro vás rezervováno předkupní právo ve Váš prospěch.

Jakmile budete schopni zaplatit původní cenu vaší nemovitosti, můžete ji vykoupit zpět. K tomu může dojít například poté, co se vyčistí vaše záznamy v registrech dlužníků a díky tomu se opět stanete vhodným kandidátem na bankovní hypotéku či úvěr. Případně, pokud peníze získáte jiným způsobem.

pujcka

Kdy se vyplatí využít operativní leasing?

Operativní leasing nemovitosti je pro vás zajímavý zejména v těchto třech situacích:

 • Hrozí, že o nemovitost přijdete – pokud je vaše nemovitost zatížena dluhem, který nemůžete splácet, dostáváte se do rizika, že o nemovitost přijdete. Pokud se v této situaci rozhodnete využít operativní leasing nemovitosti, můžete uhradit předchozí dluh, a zároveň nadále využívat vaši nemovitost. Zvlášť v situaci, kdy se jedná o váš domov či o místo, které potřebujete k podnikání, bylo by stěhování velmi nepříjemné.
 • Ve chvíli, kdy potřebujete ulevit vašemu rodinnému rozpočtu – operativní leasing nemovitostimá tu výhodu, že NEplatíte pouze nájemné. V případě, že uhradíte ze získaných peněz váš dluh, budete nadále platit i část kupní ceny v nájemném, které u nás bude vždy nižší než původní splátky.
 • Ve chvíli, kdy potřebujete peníze do podnikání – pokud vlastníte nemovitost, ve které máte provozovnu, operativní leasing nemovitosti může být způsobem, jak snadno získat peníze, které potřebujete na rozvoj vašeho podnikání. Pokud jste začínajícím podnikatelem, či nesplňujete podmínky pro získání půjčky v bance, může toto být jediný způsob, jak získat peníze, které potřebujete.
 • Potřebujete peníze, ale banka vám nepůjčí – pokud v očích banky nemáte dostatečný příjem, či máte záznam v některém z registrů, může být zpětný leasing vaší nemovitosti jediným způsobem, jak se dostat k penězům, které byste chtěli.

Proč řešit operativní leasing nemovitosti právě u nás?

Operativní leasing je naší výhodou , a proto jsme dovedli celý proces k dokonalosti.

Pokud se tedy do toho pustíte s námi, rozhodně dodržíme tyto podmínky:

 • Rychlost – operativní leasing nemovitosti není záležitost, která by mohla počkat. Mnohdy jde o dny či hodiny, aby byla nemovitost zachráněna před nucenou dražbou, či aby na vašem dluhu nenarostly poplatky za nesplacení. Proto dokážeme vše potřebné zařídit v rekordním čase.
 • Ty nejlepší podmínky – díky naší pozici na trhu vám dokážeme a můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky pro operativní leasing. Vždy se snažíme vykoupit nemovitost za nejvyšší možnou cenu a nájemné určit takové, aby bylo nižší než původní splátky vašeho dluhu.
 • Šanci má u nás každý – ať už je vaše finanční situace jakákoliv, u nás váš případ vždy pečlivě posoudíme, a pokusíme se najít řešení i pro zdánlivě neřešitelné případy. Vždy je proto lepší, když o pomoc požádáte, než když se předem rozhodnete, že to nemá smysl.
 • Individuální přístup – v naší společnosti se každému klientovi věnujeme individuálně, operativní leasing nemovitosti se mu snažíme ušít doslova na míru jeho potřebám.

Parametry:

 • Bez vystěhování z vaší nemovitosti
 • Garantujeme pro Vás nejnižší nájemné
 • Až do výše 70% hodnoty nemovitosti
 • Fixní nájem po celou dobu
 • Vyřešeni a vyplaceni Vašich 100% dluhu
 • Odvraceni prodeje nemovitosti v exekuci nebo insolvenci
 • Smlouva o předkupním právu na zpět
 • Bez nahlížení registru

Nezávazně si zažádejte o půjčku online

Podat žádost