800 201 101

Archivy: Služby

Půjčka s exekucí

Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům, byt či jinou nemovitost? Máme pro Vás jednu z posledních možností jak nepřijít o střechu nad hlavou.

Konsolidace úvěrů

Konsolidace půjček má značné výhody. Dokážeme snížit úrokovou sazbu, měsíční splátky a dokonce i přizpůsobit měsíční splátky dle Vašich potřeb.

Zpět do banky

V naší společnosti se snažíme umožnit klientům především vyřešení dočasné situace a nabídnout nejlepší nebankovní možnosti a vypořádat se s dočasnou situací.

Výkup nemovitosti

Finanční problémy patří bohužel mezi nejčastější a také nejzávažnější situace. Ve chvíli, kdy situace zajde tak daleko, že reálně hrozí případně exekuční dražba nemovitosti, je každá rada drahá. Řešením je výkup nemovitosti.

Podnikatelský úvěr

Podnikatelské úvěry mají často pověst nedosažitelného luxusu, to je způsobeno zejména nejrůznějšími bankami, které kladou na žadatele o úvěr velmi vysoké nároky, kterými projde málokterý žadatel.

Operativní bydlení

Operativní bydlení, případně také operativní leasing nemovitosti je výborným způsobem, jak přijít k financím, které potřebujete a je to někdy Vaše jediná a možná i poslední možnost jak se dostat k financím.